Activism (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Total
fa: مجموع

en: Your e-mail address
fa: نشانی پست الکترونیکی شما

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Field name
fa: نام فیلد

en: State
fa: وضعیت

en: End
fa: پایان

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Street address
fa: آدرس خیابان

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: Your message
fa: پیغام شما

en: Report
fa: گزارش

en: Format: @date
fa: قالب: @date
