Advertisement (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (71 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Create
ne: सिर्जना

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: active
ne: सक्रिय

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: !time ago
ne: !time अघि

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Today
ne: आज

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: role
ne: भूमिका

en: Permissions
ne: अनुमति

en: permission
ne: अनुमति

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: is
ne: छ

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ

en: 1
ne: १

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
