Advertisement (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (73 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: never
az: heç vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: file
az: fayl

en: Options
az: Seçimlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: active
az: aktiv

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: External
az: Xarici

en: Cache
az: Keş

en: IP Address
az: İP ünvan

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: role
az: rol

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: New
az: Yeni

en: Select
az: Seçin

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Container name
az: Konteyner adı

en: Reports
az: Hesabatlar

en: and
az: və

en: Display type
az: Ekran növü

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: - All -
az: - Hamısı -
