Ad Flash (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: default
he: ברירת מחדל

en: Save
he: שמירה

en: active
he: פעיל

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: pending
he: בהמתנה

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי
