Ad Flash (6.x-2.6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: default
de: Standardeinstellung

en: Save
de: Speichern

en: active
de: aktiv

en: Minimum height
de: Minimale Höhe

en: Minimum width
de: Minimale Breite

en: pending
de: ausstehend

en: Ad
de: Anzeige

en: Destination URL
de: Ziel-Adresse

en: Maximum height
de: Maximale Höhe

en: Maximum width
de: Maximale Breite

en: You must specify a valid %field.
de: %field ist ungültig, geben Sie dafür einen gültigen Wert ein.

en: (active)
de: (aktiv)

en: (inactive)
de: (deaktiviert)

en: http://www.sample.org/
de: http://www.exsample.org/
