AdaptiveTheme (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Links
ar: روابط

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: Configure
ar: ضبط

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Read the rest of this posting.
ar: قراءة بقية هذا المنشور.

en: 1 comment
ar: تعليق واحد

en: Jump to the first comment of this posting.
ar: اذهب إلى أول تعليق في هذه الصفحة.

en: Jump to the first new comment of this posting.
ar: اذهب إلى أول تعليق جديد في هذه الصفحة.

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Add a new comment to this page.
ar: أضف تعليقا جديدا على هذه الصفحة.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
ar: شارك بأفكارك وآراؤك المتعلقة بهذه الصفحة.

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Close
ar: إغلاق

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Mission statement
ar: مهمة الموقع

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Block Content
ar: محتوى الصندوق
