AdaptiveTheme (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: not verified
gu: ચકાસાયેલ નથી

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Posted by
gu: દ્વારા ઉમેરાયેલ

en: Posted
gu: ઊમેરી

en:  by
gu:  દ્વારા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: @count comments
gu: @count ટિપ્પણીઓ

en: 1 new comment
gu: ૧ નવી ટિપ્પણી

en: @count new comments
gu: @count નવી ટિપ્પણીઓ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
