AdaptiveTheme (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Username
lt: Nario vardas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Search
lt: Paieška

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Read the rest of this posting.
lt: Skaityti likusią šio įrašo dalį.

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: 1 new comment
lt: 1 naujas komentaras

en: @count new comments
lt: @count nauji komentarai

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Close
lt: Uždaryti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Mission statement
lt: Misija

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Admin settings
lt: Administratoriaus nuostatos

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė
