AdaptiveTheme (6.x-1.3) - en to hu translation catalogue (84 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: not verified
hu: nem ellenőrzött

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Home page
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: logo
hu: logó

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Posted
hu: Beküldve

en:  by
hu:  által

en: Configure
hu: Beállít

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Edit Menu
hu: Menü szerkesztése

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Edit Block
hu: Blokk szerkesztése

en: Display breadcrumb
hu: Morzsa megjelenítése

en: Breadcrumb separator
hu: Morzsák közti elválasztó jel

en: Show home page link in breadcrumb
hu: Címlapra való hivatkozás megjelenítése a morzsában

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
hu: Elválasztó hozzáadása a morzsa végéhez

en: Search results
hu: Találatok

en: Mission statement
hu: Misszió

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Color settings
hu: Színbeállítások

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Header Blocks
hu: Fejléc blokkok

en: Secondary Content
hu: Másodlagos tartalom

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Tertiary Content
hu: Harmadlagos tartalom

en: Search this site
hu: Keresés a webhelyen

en: Admin settings
hu: Adminisztrátori beállítások

en: Only in admin section
hu: Csak az admin részeknél

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa pont a cím előtt van.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
hu: Tartalom címének beillesztése a morzsa végére

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
hu: Hasznos, ha a morzsa nem pont a cím előtt van.

en: Theme development settings
hu: Sminkfejlesztés beállításai

en: Rebuild theme registry on every page.
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor.

en: The theme registry has been rebuilt. <a href="!link">Turn off</a> this feature on production websites.
hu: A smink gyorsítótára újra lett építve. <a href="!link">Ki kell kapcsolni</a> ezt a lehetőséget éles webhelyeken.

en: Where should your mission statement be displayed?
hu: Hol jelenjen meg a webhely küldetése?

en: Display mission statement only on front page
hu: A küldetés csak a címlapon jelenjen meg

en: Display mission statement on all pages
hu: A küldetés megjelenítése minden oldalon

en: Display "not verified" for unregistered usernames
hu: A „Nem ellenőrzött” jelenjen meg a be nem jelentkezett felhasználók nevénél

en: What additional information should be displayed on your search results page?
hu: Milyen további információk jelenjenek meg a keresés eredményeit tartalmazó oldalon?

en: Display text snippet
hu: Szövegrész megjelenítése

en: Display content type
hu: Tartalomtípus megjelenítése

en: Display author name
hu: Szerző nevének megjelenítése

en: Display posted date
hu: Beküldés dátumának megjelenítése

en: Display comment count
hu: Hozzászólások számának megjelenítése

en: Display attachment count
hu: Csatolmányok számának megjelenítése

en: Here you can make adjustments to which information is shown with your content, and how it is displayed.  You can modify these settings so they apply to all content types, or check the "Use content-type specific settings" box to customize them for each content type.  For example, you may want to show the date on stories, but not pages.
hu: Itt lehet beállítani, hogy milyen információk jelenjenek meg és hogyan. Lehet változtatni ezeket a beállításokat, hogy az összes tartalomtípusra vonatkozzanak, vagy ki lehet választani a „Tartalomtípus specifikus beállítások” beállítás használatát, hogy minden tartalomtípust egyedi módon lehessen beállítani. Például a dátum láthatóvá válik az „Írás” tartalmakon, míg az „Oldal” tartalmakon nem.

en: Author & date
hu: Szerző és dátum

en: Display author's username
hu: A szerző felhasználói nevének megjelenítése

en: Display date posted (you can customize this format on your Date and Time settings page)
hu: Beküldés dátumának megjelenítése (ezt a formátumot a dátum és időbeállítások oldalán lehet testreszabni)

en: Use custom settings for each content type instead of the default above
hu: A szokásos beállítások használata minden tartalomtípushoz a lenti, alapértelmezés szerinti helyett

en: When should taxonomy terms be displayed?
hu: Mikor jelenjenek meg a taxonómiakifejezések?

en: Never display taxonomy terms
hu: A taxonómiakifejezések tiltása

en: Always display taxonomy terms
hu: A taxonomóia kifejezések mindig jelenjenek meg

en: Only display taxonomy terms on full node pages
hu: Csak a teljes tartalom oldalakon jelenjenek meg taxonómiakifejezések

en: Taxonomy display format
hu: A taxonómiakifejezések megjelenítési formája

en: Display each vocabulary on a new line
hu: Minden szótár külön sorban jelenjen meg

en: Display all taxonomy terms together in single list
hu: Minden taxonómiakifejezés közös listában jelenjen meg

en: by
hu: által

en: %title is currently unpublished
hu: %title jelenleg rejtett

en: Comment #!id !title is currently unpublished
hu: #!id !title hozzászólás jelenleg rejtett

en: Block Content
hu: Blokk tartalom

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Sidebar Last
hu: Oldalsáv alja

en: Edit this menu
hu: Menü szerkesztése

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Block Region
hu: Blokkrégió
