AdaptiveTheme (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Comments
uk: Коментарі

en: not verified
uk: не перевірено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Search
uk: Пошук

en: logo
uk: логотип

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Posted by
uk: Додано

en: Posted
uk: Додано

en:  by
uk:  автор:

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Welcome
uk: Вітання

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Edit Menu
uk: Правка меню

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Edit Block
uk: Редагувати блок

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Mission statement
uk: Формулювання місії

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Search this site
uk: Пошук на сайті

en: No title set
uk: Не встановлено заголовок

en: Admin settings
uk: Налаштування адміністратора

en: Only in admin section
uk: Тільки в адміністративному розділі

en: Theme development settings
uk: Налаштування розробки теми

en: by
uk: --

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: Node bottom
uk: Низ матеріалу

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Color Schemes
uk: Схеми кольорів

en: Block Delta
uk: Дельта блоку

en: Block Region
uk: Область блоку
