AdaptiveTheme (6.x-1.6) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: not verified
ml: പരിശോധിച്ചിട്ടില്ല

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
