AdaptiveTheme (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Content type settings
pl: Ustawienia typów zawartości

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Middle column
pl: Środkowa kolumna

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Delimiter
pl: Separator

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Edit Block
pl: Edycja bloku

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Mission statement
pl: Misja strony

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main Content
pl: Główna treść

en: No title set
pl: Nie ustawiono tytułu

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Theme development settings
pl: Ustawienia deweloperskie skórki

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Display author name
pl: Wyświetl nazwę autora

en: Display comment count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Display author's username
pl: Pokaż nazwę użytkownika autora

en: by
pl: przez

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Block Content
pl: Zawartość bloku

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: My Account
pl: Moje konto

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: Column 3
pl: Kolumna 3

en: Column 4
pl: Kolumna 4

en: Column 5
pl: Kolumna 5

en: Column 6
pl: Kolumna 6

en: User menu
pl: Menu użytkownika
