AdaptiveTheme (6.x-2.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
