AdaptiveTheme (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Footer
ne: फुटर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार
