AdaptiveTheme (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: not verified
ca: no verificat

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Content type settings
ca: Paràmetres dels tipus de contingut

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Configure
ca: Configura

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Users
ca: Usuaris

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Logout
ca: Sortir

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Edit Menu
ca: Edita el menú

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Mission statement
ca: Missió

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Admin settings
ca: Paràmetres de l'administrador

en: Admin
ca: Administrador

en: Main menu
ca: Menú principal

en: %title is currently unpublished
ca: %title està en estat de revisió

en: Comment #!id !title is currently unpublished
ca: Comment #!id està en estat de revisió

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: My Account
ca: El meu compte

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: AT Subtheme
ca: AT Subtema

en: Main Menu
ca: Menú principal
