AdaptiveTheme (6.x-3.0-rc3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: Export
sr: Извоз

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main menu
sr: Главни мени
