AdaptiveTheme (6.x-3.0-rc3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Groups
ur: گروپس

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں

en: Blocks
ur: بلاکس
