AdaptiveTheme (6.x-3.0-rc3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User Login
ml: ഉപയോക്ത പ്രവേശനം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
