Addressbook (6.x-3.4) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Search
ar: بحث

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: To:
ar: إلى:

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Line
ar: السطر

en: Owner
ar: المالك

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Other
ar: آخر

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Telephone
ar: هاتف
