Addressbook (6.x-3.5) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: user
he: משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Search
he: חיפוש

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Notes
he: הערות

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: To:
he: אל:

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Line
he: שורה

en: Owner
he: בעלים

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Other
he: אחר

en: Sent
he: נשלח

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Subject:
he: נושא:

en: Telephone
he: טלפון

en: Addressbook
he: ספר כתובות

en: Add member
he: הוספת משתתפים
