Addressbook (6.x-3.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: user
ur: صارف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر
