AddThis (6.x-3.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Configure
ar: ضبط

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Button
ar: زر

en: Templates
ar: القوالب

en: Branding
ar: العلامة التجارية
