Admire Grunge (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Footer
ar: التذييل

en: My account
ar: حسابي
