Admire Grunge (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Comments
it: Commenti

en: Login
it: Accedi

en: Footer
it: Piè di pagina

en: My account
it: Profilo utente
