Advanced Taxonomy Menu (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă
