Advanced Taxonomy Menu (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Normal
ar: طبيعي
