Advanced Taxonomy Menu (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Views
id: View

en: Add
id: Tambah

en: Rebuild Menu
id: Bangun ulang Menu
