Advanced CSS/JS Aggregation (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Information
ar: معلومات

en: The file could not be created.
ar: لم يتم إنشاء الملف.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
ar: الملف %file لا يمكن نسخه. لا يوجد ملف بذلك الاسم. من فضلك تأكد أن اسم الملف صحيح.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
ar: الملف %file لا يمكن نسخه. يوجد ملف بنفس الاسم في الوجهة.

en: The removal of the original file %file has failed.
ar: فشل حذف الملف %file.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Error opening socket @socket
ar: خطأ أثناء فتح المأخذ @socket
