Advanced Help (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Help
ar: مساعدة

en: Up
ar: اعلى

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Search help
ar: مساعدة في البحث
