Advanced Mail Reroute (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Remove
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Rule
ar: قاعدة
