Advanced Mail Reroute (6.x-1.3-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Save
da: Gem

en: Time
da: Tid

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Rule
da: Regel

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -
