Advanced User (6.x-3.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Field
nl: Veld

en: never
nl: nooit

en: Theme
nl: Thema

en: Mail
nl: E-mail

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Remove a role from the selected users
nl: Een rol bij de geselecteerde gebruikers verwijderen

en: security
nl: veiligheid

en: Role
nl: Rol

en: Show only users where
nl: Alleen gebruikers weergeven waarvan

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
nl: Er is een kwaadaardige poging ontdekt die een beschermd veld probeerde te wijzigen.

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: or
nl: of

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Data
nl: Gegevens

en: and
nl: en

en: ends with
nl: eindigt met

en: Profile fields
nl: Profielvelden

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Are you sure you want to delete these users?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruikers wilt verwijderen?

en: The users have been deleted.
nl: De gebruikers zijn verwijderd.

en: Unblock the selected users
nl: Blokkering bij geselecteerde gebruikers verwijderen

en: Block the selected users
nl: Geselecteerde gebruikers blokkeren

en: Delete the selected users
nl: Geselecteerde gebruikers verwijderen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)
