Advanced User (6.x-3.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: security
ur: تحفظ

en: @time ago
ur: @time قبل
