Advanced User (6.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (59 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Field
ar: الحقل

en: never
ar: أبدا

en: Theme
ar: حلة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: From
ar: من

en: Roles
ar: الأدوار

en: Signature
ar: التوقيع

en: Filter
ar: انتقاء

en: Last access
ar: آخر وصول

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: Advanced
ar: متقدم

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Add a role to the selected users
ar: أضف دورا إلى المستخدمين المختارين

en: Remove a role from the selected users
ar: احذف دورا من المستخدمين المختارين

en: security
ar: أمن

en: Role
ar: الدور

en: Operator
ar: العامل

en: module
ar: الوحدة

en: Show only users where
ar: لا تعرض إلا المستخدمين الذين

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: @time ago
ar: منذ @time

en: No users available.
ar: لا مستخدمين.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ar: تم اكتشاف محاولة للتلاعب بخانات مستخدم محمية.

en: Blocked
ar: ممنوع

en: or
ar: أو

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Permission
ar: الصلاحية

en: @module module
ar: وحدة @module

en: contains
ar: يحتوي على

en: Data
ar: المعطيات

en: and
ar: و

en: ends with
ar: ينتهي ب

en: is greater than
ar: هو أكبر من

en: Are you sure you want to delete these users?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هؤلاء المستخدمين؟

en: The users have been deleted.
ar: تم حذف المستخدمين.

en: Unblock the selected users
ar: ارفع المنع عن المستخدمين المختارين

en: Block the selected users
ar: امنع المستخدمين المختارين

en: Delete the selected users
ar: احذف المستخدمين المختارين

en: No people available.
ar: لا يوجد أشخاص.
