Agenda (6.x-1.11) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Published
sv: Publicerad

en: Calendar
sv: Kalender

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Clear
sv: Rensa

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Display fields
sv: Visa fält

en: Delete block
sv: Radera block

en: Debug
sv: Felsök

en: When
sv: När

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Start time
sv: Starttid

en: Upcoming
sv: Kommande

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Start timestamp
sv: Starttidsstämpel

en: End timestamp
sv: Sluttidsstämpel

en: End time
sv: Sluttid
