Agenda (6.x-1.12) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Updated
ro: Actualizat

en: Configure
ro: Configurează

en: Published
ro: Publicat

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Clear
ro: Elimină

en: Today
ro: Azi

en: Display fields
ro: Afişare câmpuri

en: Delete block
ro: Şterge blocul

en: Test settings
ro: Setări test

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
