Agenda (6.x-1.8) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete block
ur: بلاک کو حذف کریں
