Aggregation (6.x-1.10) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: None
fa: هیچ

en: Feed
fa: خوراک

en: As Link
fa: به صورت پیوند

en: Without Link
fa: بدون پیوند

en: Enter Username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Sticky items
fa: اقلام ماندگار

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Options
fa: گزینه‌ها
