Aggregation (6.x-1.11) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Feed
ar: التلقيمة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Teaser
ar: موجز

en: Options
ar: الخيارات
