Aggregation (6.x-1.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन
