Aggregation (6.x-1.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: Feed
ro: Flux

en: As Link
ro: Ca şi legătură

en: Without Link
ro: Fără legătură

en: Options
ro: Opţiuni
