Akamai (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: On
hu: Be

en: Settings
hu: Beállítások

en: Off
hu: Ki

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Production
hu: Termelés

en: Installed
hu: Telepített

en: Email Notification
hu: E-mail figyelmeztetés
