Akamai (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: On
ru: Вкл

en: Settings
ru: Настройки

en: Off
ru: Выкл

en: Domain
ru: Домен

en: Production
ru: Производство
