Alfresco (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: URL
fa: نشانی

en: Display
fa: نمایش

en: Attachment
fa: پیوست

en: n/a
fa: هیچ

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Read full article to view attachments.
fa: متن کامل مقاله را بخوانید تا پیوست‌ها را مشاهده کنید.

en: 1 attachment | @count attachments
fa[0]: ۱ پیوست
fa[1]: @count پیوست

en: Details
fa: جزئیات

en: Property
fa: ویژگی

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Show
fa: نمایش

en: Download method
fa: روش دانلود

en: Creator
fa: سازنده

en: File downloads
fa: بارگیری‌های فایل

en: Download file
fa: دانلود فایل

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: (Unpublished)
fa: (منتشر نشده)
