Alfresco (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (68 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: view
sv: visa

en: File
sv: Fil

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Statistics
sv: Statistik

en: Attachment
sv: Bilaga

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Advanced
sv: Utökad

en: Read full article to view attachments.
sv: Läs den fullständiga artikeln för att se bilagor.

en: 1 attachment | @count attachments
sv[0]: 1 bilaga
sv[1]: @count bilagor

en: Details
sv: Detaljer

en: General
sv: Allmän

en: Property
sv: Attribut

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Show
sv: Visa

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Reference
sv: Referens

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sv: Du måste ha med minst ett positivt sökord med @count bokstäver eller mer.

en: Space
sv: Blanksteg

en: Modified date
sv: Ändrad datum

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
sv: Den valda filen %file kunde inte kopieras på grund av att en fil med det namnet redan finns.

en: Download method
sv: Nedladdningsmetod

en: Mime type
sv: Typ av MIME

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Fail
sv: Misslyckande

en: Properties
sv: Egenskaper

en: (Unpublished)
sv: (Ej publicerad)

en: There was a problem importing the files.
sv: Det uppstod ett problem vid importen av filerna.

en: There was a problem importing files: !bad-list
sv: Det uppstod ett problem vid import av filerna: !bad-list

en: Successfully imported: !good-list
sv: Import genomförd av: !good-list

en: Completed image import.
sv: Slutförde bildimporten.

en: 1 download | @count downloads
sv[0]: 1 nedladdning
sv[1]: @count nedladdningar

en: Count downloads
sv: Räkna hämtningar

en: No attachments
sv: Inga bilagor

en: The DOM extension is part of PHP 5 core, but doesn't seem to be enabled on your system. You need to enable the DOM extension on your PHP installation.
sv: DOM extension är en del av kärnan för PHP 5 men verkar inte vara aktiverat för ditt system. Du måste aktivera DOM extension för din installation av PHP.

en: Date modified
sv: Modifierad datum
