Alfresco (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Not found
lt: Nerasta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Read full article to view attachments.
lt: Norėdami peržiūrėti prisegtukus, skaitykite visą straipsnį.

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Show
lt: Rodyti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: Space
lt: Tarpas

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Fail
lt: Nepavyko

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: PHP DOM Extension
lt: PHP DOM Plėtinys
