Alfresco (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Space
hy: Տարածություն

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
