Alfresco (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Details
ne: विस्तृत

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
