Alfresco (6.x-1.3) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: n/a
sr: нема

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
sr: Изабрани фајл %file не може бити копиран, зато што већ постоји фајл са истим именом на одредишту.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
