Amazon Product Advertisement API (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
